Подання

Надсилання доповідей

Вже маєте Ім'я користувача/Пароль для конференції Інтернет-конференції НУБіП України?
Увійдіть на сайт

Потрібні Ім'я користувача/Пароль?
Зареєструйтеся

Для того, щоб мати можливість подавати доповіді на конференцію та перевіряти поточний статус своїх подань необхідно увійти на сайт як зареєстрований користувач.

 

Положення про авторські права

Автори, які подають на цю конференцію, погоджуються з такими умовами:
а) Автори зберігають авторські права на свою роботу, дозволяючи конференції розміщувати цю неопубліковану роботу за авторською ліцензією Creative Commons, яка дозволяє іншим вільно отримувати доступ, використовувати та ділитися роботою, підтверджуючи авторство твору та його початкову презентацію на цій конференції.
б) Автори можуть відмовитися від умов ліцензії CC та укладати окремі, додаткові договірні умови для невиключного розповсюдження та публікації цієї роботи (наприклад, опублікувати переглянуту версію в журналі, розмістити її в інституційному сховищі або опублікувати його в книзі), із підтвердженням його первинної презентації на цій конференції.
в) Крім того, авторам рекомендується розміщувати свої матеріали в Інтернеті (напр., в інституційних сховищах або на їх веб-сайті) в будь-який момент до та після конференції.

Положення про конфіденційність

 

Імена та адреси електронної пошти, вказані на сторінках цієї конференції, будуть використовуватися виключно для цілей цієї конференції та не будуть доступні для будь-якої іншої мети або ж будь-якої іншої третьої сторони.Creative Commons License
Ця робота ліцензована Creative Commons Attribution 3.0 License.