Модернізація інформаційно-ресурсного забезпечення освітнього простору навчальних закладів

Архіви конференцій

Модернізація інформаційно-ресурсного забезпечення освітнього простору навчальних закладів `2016

ДУ "НМЦ "Агроосвіта"


May 18, 2016 – May 19, 2016

Науково-методичний центр «Агроосвіта» запрошує вас взяти участь у міжнародній науково-практичній конференції «Модернізація інформаційно-ресурсного забезпечення освітнього простору навчальних закладів», яка буде проводитись в очній, заочній формах та дистанційно. Пряму трансляцію конференції та в запису можна буде переглянути на сайті Науково-методичного центру «Агроосвіта» www.agroosvita.com.

Мета конференції. Генерація ідей щодо модернізації інформаційно-ресурсного забезпечення та впровадження їх в освітній простір.

До участі у конференції запрошуються науково-педагогічні, педагогічні працівники вищих навчальних закладів, аспіранти, представники громадських об`єднань, розробники і видавці освітнього контенту.

Місце  проведення  конференції: Науково-методичний центр  «Агроосвіта», м. Київ, вул. Смілянська,11.

Попередня реєстрація учасників конференції

За матеріалами конференції буде сформований науково-методичний збірник. Учасники, які бажають опублікувати статтю у збірнику матеріалів, здійснюють оплату організаційного внеску у розмірі 200 грн, який покриває витрати, пов'язані з друком і розсилкою збірника, сертифікатів. Верстка і розсилка збірника відбуватиметься протягом місяця після завершення конференції.

Реквізити для грошового переказу:

Асоціація ПАНЗУ "Украгроосвіта"

м. Київ -151, вул. Смілянська, 11

тел. + 38 044 242-35-68

р/р 26004799975972

Банк: ПАТ КБ"Правекс-Банк"

МФО 380838

ЄДРПОУ 26437906

Для участі у конференції просимо надіслати до 1 травня 2016 року на електронну адресу nmcagroosvita_irz@ukr.net одним листом:

1.        Реєстраційну картку для участі у конференції (форма додається);

2.        Електронний варіант статті (8-12 сторінок, у форматі *.doc, *.docx);

3.        Скановану квитанцію про оплату публікації статті у збірнику (у форматі *.jpg, *.png).

Файл реєстраційної картки створити у редакторі Microsoft Word і зберегти у одному з форматів: *.doc, *docx. Файл назвати за прізвищем автора статті. Ім’я автора набрати латинським шрифтом, наприклад: reestr_kartka_Ivanov.doc.

Електронний варіант статті створити у редакторі Microsoft Word і зберегти у одному з форматів: *.doc, *docx. Файл назвати за прізвищем автора статті, наприклад: stattia_Ivanov.doc.

Відскановану квитанцію назвати за прізвищем автора статті наприклад: kvitanciia_Ivanov.doc.

Примітка: якщо після надсилання повного пакету документів Вам не підтвердили отримання матеріалів протягом 3 робочих днів, просимо зателефонувати за нижчезазначеними телефонами.

 

Перегляд інформації про конференцію